Oranžový den

Category : Video · by Čvn 19th, 2016

Druhá letošní svatba byla oranžová, a to doslova. Ať už to byly ponožky ženicha nebo nehty nevěsty, všechno se ladilo tak aby bylo perfektní. Věřím, že k tomuto dni jsem přispěl i já, neboť (asi ne jenom) na mé doporučení se na svatbě sešel parádní tým dodavatelů.
Když to vezmu postupně tak o vizáž nevěsty se starala šikovná Lucka Hromádková, která se postarala nejen o svědkyni, ale především Zuzce – nevěstě udělala jak parádní účes tak se postarala o vlasy. Zkrátka šikovné ruce Lucky makaly a vytvořili parádní výsledek, ostatně jako vždy.
Mno a pak se tam objevila po našem boku parádní svatební fotografka Jana Jochmanová alias Jochmanka, se kterou jsme se fajnově doplňovali, a to přesto že jsme spolu dělali teprve druhou svatbu, na tu první se můžete podívat na skvělé svatební video Martinky a Ondry tady.

A samozřejmě co se našeho teamu týče tak moje maličkost svatební kameraman Kuba a jeho dnes už pravidelný pomocník Máca 🙂 Pro letošek už si prosím všichni zapište za uši, že Máca není jen asistent, ale v mnoha směrech rovnoceným kameramanem, i když se oficiálně u něj pak v popiskách píše druhá kamera. 🙂

Den s Tomem a Zuzkou byl prostě fajn, i netradiční svatební hostina ve školní jídelně byla zajímavá… 🙂 Člověk se pořád učí žejo…

Mno a jestli se chcete podívat jak to na svatbě Zuzky a Toma vypadalo, mrkejte na video, nějaký backstage u mě na instagramu nebo na fan stránce na facebooku.

Tak mě sledujte a držte palce, další svatby se už hrnou, tak věřím, že se Vám budou líbit 🙂

SHARE :