Reference

Vybrané reference mých klientů:

Ještě jednou obrovské díky Kubovi, za jeho naprosto perfektní a profesionální práci, úžasně milý a přátelský přístup. Stejně tak velké díky Matějovi. Jste super dvojka 🙂 Veškerá komunikace a jednání byla na uspěchanou nevěstu dokonalá. Kuba je vždy o krok napřed a stoprocentně připraven, tudíž mě, jako nezkušenou nevěstu, ušetřil nervů a stresů co se bude dít, co a jak máme dělat apod. Od začátku jsem byla do detailů informována, jak co probíhá, na druhou stranu se zase zajímal, jaká máme my přání a požadavky. Naštěstí jsme nechali vše na Kubovi, což bylo jedno z našich nejlepších rozhodnutí 🙂 Všichni svatebčané, včetně nás s manželem, jsme úplně zapomněli, že máme na svatbě kameramana a ne letitého kamaráda. Kuba je naprostý profík, co žije svou prací, ale zároveň hrozně fajn člověk, který mezi nás, hned po minutě co se ráno objevil ve dveřích, zapadl a celý náš svatební den zachytil naprosto do detailů a vystihl jak atmosféru svatby tak i nás dva. Výsledná videa jsou proto famózní a předčila veškerá naše očekávání. Díky Vám máme jedinečnou a nádhernou vzpomínku na celý život. Chlapi děkujeme, byli jste prostě fanfároví!

Zuzka & Tomáš

Ještě jednou bychom s manželem rádi poděkovaliJakub Jeník – video za skvělou spolupráci a krásná videa z našeho svatebního dne. Mohu opravdu vřele doporučit – Jakub Jeník je velice fajn kluk, který naprosto žije svou prací, hýří nápady a navíc, což oceňuji zejména, se chová jako velký profesionál. Jen namátkou: ačkoli jsme takovou službu nevyžadovali, Jakub Jeník na samotné natáčení přijel s kolegou – po celý den tak pracovali oba, díky čemuž máme v naších videích záběry z událostí, které probíhaly současně; oba kameramani byli přitom oblečeni tak, jako kdyby byli svatebními hosty, tj. v dlouhých a kalhotách a košilích, a to i přes velmi teplé počasí – v žádném případě tedy nenarušovali formální atmosféru našeho dne; Jakub Jeník – video dodržuje všechny smluvené podmínky, kameramani jsou dochvilní, připravení a pružní; při náznaku jakéhokoli problému nebo nedorozumění přitom Jakub Jeníkrespektoval požadavek či názor nás, klientů, a přizpůsobil se situaci… Za velice slušné, až neočekávané, považuji i to, že před samotným svatebním dnem, resp. před natáčením, Jakub Jeník – video požaduje pouze zálohu na svoje služby, doplatek se platí až po odevzdání videí (které bylo mimochodem zcela dle domluvy a ve smluveném termínu, tj. 14 dní od svatby; průběžně nás Jakub Jeník – video informoval o průběhu práce, 2 dny po svatbě už byla na světě “upoutávka” apod.) Ačkoli jsme původně trochu váhali, zda vůbec služby svatebního kameramana potřebujeme, v žádném případě nelitujeme a Jakub Jeník – video děkujeme za to, že díky jejich práci máme nezapomenutelnou vzpomínku na náš krásný den.

Dobrý den,
chtěli bychom touto cestou velmi poděkovat za nádhernou památku na náš velký den.
Spolupráce s  báječným kameramanem Kubou Jeníkem byla opravdovým zážitkem. Jeho ochota, milé jednání a hlavně profesionalita je jeho velkou předností, stejně jako vzniklé video, které jsme obdrželi. Vždy, když si toto video pustíme, rázem jako bychom tyto chvíle prožívali znovu a znovu, se stejnou intenzitou, jako tomu bylo v onen velký den. Všem, kteří ještě váhají investovat do natáčení videa celého dne mohu jen vzkázat, že je to opravdu výhodná investice, protože fotky, video a vzpomínky jsou to jediné, co Vám ze svatby zůstane!

Ještě jednou mnohokrát děkujeme Kubovi za skvěle odvedenou práci a přejeme hodně spokojených novomanželů, alespoň tak, jak jsme spokojeni my dva 🙂
Petra a Josef Hušbauerovi
21.6.2013

„Spolupráce byla skvěla, včetně včasné přípravy a několika schůzek. Musím říct, že jsme kameramana během svatby skoro nepostřehli, ale vždy byl u všeho jako první, jak je vidět z perfektních záběru. Rychle zpracovaní vystupního dvd, neustálá konzultace a zapracovani našich představ. Vřele doporučuji.“

Nikola H.

Moc rádi bychom touto cestou, ještě alespoň jednou, poděkovali Kubovi a Matějovi. Děkujeme, že jste náš velký den strávili po našem boku a vytvořili nám tak jedinečnou vzpomínku na celý život. Děkujeme, že jste tak skvělí kluci a nenuceně jste zapadli mezi všechny svatebčany a naše nejbližší. Děkujeme, že jste profesionálové každým coulem a spolupráce s vámi byla nepřekonatelně příjemná a přirozená. Děkujeme, že jste zachytili každý moment a ještě mnohem víc. Děkujeme, Kubo, za tvoje perfektní organizační schopnosti, bez kterých by mnoho okamžiků propuklo v chaos a zmatek. 🙂Natáčení naší svatby s vámi byla radost a zábava. Pokud sáhodlouze přemýšlíte, zda svatební video ano či ne, tak věřte, že video od Jakub Jeník – video je 100% položka ve svatebním rozpočtu, které nebudete nikdy litovat. Díky kluci za všechno, doufáme, že se ještě někdy, někde potkáme. 🙂 Tereza & Daniel

 

 

Jakuba všem velmi ráda doporučuji! Bezvadně zapadl mezi svatebčany a zachytil úžasné okamžiky. Naše svatební video je něco nádherného a opravdu mi při každém jeho přehrávání buší srdce.. Výborná spolupráce, komunikace, ochota, spolehlivost, kreativita, kvalita a hlavně osobní přístup!!! Těšíme se na další spolupráci a ještě jednou moc děkujeme!
Zuzka a Marek

 

 

Skvělá spolupráce, super nápady a nádherné zpracování svatebního videa. 🙂 Děkuji za ochotu a hlavně za pomoc při svatbě. Vřele doporučuji!
Simča a Tomáš

Moc děkujeme za krásné svatební video. Jakuba můžeme jen doporučit!Skvělá spolupráce a hlavně nápady.A díky němu máme úžasnou památku na náš svatební den.

Martina a Ondra O.