Svatební EXPO 2015

Category : Video, Work · by Lis 6th, 2015

Jak se říká, když už, tak už. Přeci jen rozhodl jsem se do toho pustit po vlastní ose a tak se podle toho snažím co možná nejlépe zařídit. Vlastní webové stránky byl krok první, ten zde úspěšně visí a postupně se doplňuje, facebook profil také založen a fanoušci postupně rostou, a krok další? Svatební veletrh.Na svatebním veletrhu jsem byl už  3x a pokaždé to byl neskutečný zážitek. Přesto, že to bylo vždy velmi fyzicky i psychicky náročné, tak setkání se s nevěstami a ženichy, lidmi kteří připravují svatby, kolegy v oborech a dalšími lidmi z branže, je prostě fajn. I když jsem všechny 3 zmíněné veletrh strávil propagováním firmy pro kterou jsem pracoval, letos bude vše jiné – stejně jako zde na webu bude hlavním logem “JAKUB JENÍK”.

Vizitky jsou v tisku, logo se řeší, stánek zamluvený, zkrátka vše se pomalu připravuje na 20. a 21. listopadu, kdy v hotelu International kde se budu v prvním patře na stánku č. 23 účastnit Svatebního expa.

Tímto Vás všechny zvu, aby jste se na mě přišli podívat a popovídat si. A pokud plánujete v nadcházejících letech svatbu, můžeme spolu na stánku probrat detaily ohledně natočení svatebního videa.

V nadcházejících pár dnes na webu zaktualizuji portfolio a ceník.

Budu se na Vás těšit.

Jakub

SHARE :